Jakemy JM-6115 60 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-6115 60 Parça Bit Set, ters kilitleme sistemi ile üretilmiştir ve oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere; mobilya, elektronik, dekorasyon, cep telefonu, elektrikli ev aletleri gibi pek çok sektörde kullanabileceğiniz tornavida seti, oldukça fonksiyonel bir üründür.

TPR teknolojisi sayesinde çalışma esnasında kaymaları önleyerek olası iş kazalarının önüne geçen tornavida çeşitleri sayesinde tamir işlemlerinizi çok daha güvenli bir şekilde yapabileceksiniz. JM-6115 bitset içinde bulunan metal aksamlar CR-V paslanmaz çelikten üretildiği için deformasyonlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Yer kaplamayan onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertlikte ve 50° ısıya dayanıklı 9 adet alyan soket ve 44 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş uzun ömürlü bits uçlar ile son derece modüler hale getirilmiştir.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri, mobilya montajı, bisiklet onarımı, gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, otomotiv, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Taşıma Çantası

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü ve deformasyonlara dirençli yapıdadır.

T Tip Tornavida

Farklı sektörlerin yanı sıra, özellikle otomotiv endüstrisinde bakım ve onarım işlerinde kullanılan T Tip modüler tornavida set içerisinde ilave edilerek vazgeçilmez bir onarım seti haline getirilmiştir.

Mıknatıslama Alanı

Zamanla kullanılan tüm uçlar mıknatıslama özelliğini kaybeder. İşlevselliğini yitiren uçlara tekrar mıknatıslama özelliği kazandırmak için ilave herhangi bir alete ihtiyaç duymadan çanta içerisinde bulunan mıknatıslama alanı sayesinde tüm ihtiyacınız olan mıknatıslama işlemini çok hızlı bir şekilde yaparak size konfor, hız ve maksimum verimlilik sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler