Jakemy JM-6113 72 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

K

aymayı önleyen ve çalışma esnasında mükemmel kavrama sunabilen TPR ile tasarlanan Jakemy JM-6113 72 Parça Bit Set son derece kullanışlı ve fonksiyonlu bir üründür. Tamir seti içinde bulunan metal bölümler ise, uzun bir kullanım ömrü için CR-V Paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmiştir.

Farklı ürünler ve farklı sektörlerdeki uygulamalar için özel olarak üretilen tornavida çeşitleri 68 farklı soket ve tornavida ucu sayesinde kullanım alanı çok geniştir.Son derece ergonomik bir tasarıma sahip olan tornavida seti, fotoğraf makinası, kamera, cep telefonu, masa üstü bilgisayar gibi elektronik ürünleri, dekorasyon, elektrikli ve mekanik ev aletleri gibi pek çok sektörde kullanabileceğiniz bir onarım setidir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertliğe sahip paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı 68 adet farklı uzun ömürlü tornavida uçlar ile donatılmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Modüler tornavida sapında bulunan geniş açıya sahip konnektörde bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli çalışma olanağı sağlar. 180 derece açı sayesinde size çok konforlu çalışma olanağı sunar.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Taşıma Çantası

Çok şık basmalı kapak açma mekanizması ile üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS den mamül portatif tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri, mobilya montajı, bisiklet onarımı gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, otomotiv, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler