Jakemy JM-6111 69 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

O

zellikle telekomünikasyon sektöründe kullanılan ürünlerde kullanılsa da elektronik, mobilya, elektrikli ev aletleri, dekorasyon, otomotiv, elektrikli ev aletleri, cep telefonu, tablet, saat, gözlük tamiri ve montajı konusunda da kullanabileceğiniz Jakemy JM-6109 72 Parça Bit Set ile uygulamalarınız çok daha kolay olacak.

Bükümlü ters kilit mekanizmaya sahip mandallı tornavida çeşitleri ile çalışma ergonomisi sağlanmıştır. Yüksek kavrama kabiliyeti sunan TPR teknolojisi ile tasarlanan JM-6111 tornavida seti, çalışma esnasında kaymayı önlediği için, olabilecek iş kazalarının da önüne geçmektedir. bitset içinde bulunan metal aksamlar, uzun bir kullanım ömrü düşünülerek, CR-V Paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmiştir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Modüler tornavida sapında bulunan geniş açıya sahip konnektörde bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli çalışma olanağı sağlar, 180 derece açı sayesinde size çok konforlu çalışma olanağı sağlar.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı HRC-50 sertlikte 55 adet farklı uzun ömürlü tornavida uçlar ve 9 adet farklı boyutlarda alyan soket ile donatılmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri, mobilya montajı, bisiklet onarımı, gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, otomotiv, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür. Çanta iç bölümü ise kaymayı engelleyen TPR ile izole edilerek çok daha kullanışlı ve ömürlü hale getirilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler