Jakemy JM-6109 72 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

E

lektronik, dekorasyon, mobilya, otomotiv, elektrikli ev aletleri, cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz Jakemy JM-6109 72 Parça Bit Set, kullanışlı ve fonksiyonel bir üründür.

Tamir esnasında oluşabilecek kazaları engellemek amacıyla kaymayı önleyerek mükemmel kavrama sunabilen TPR ile tasarlanan JM-6109 onarım seti içerisinde bulunan metal aksamlar, CR-V paslanmaz çelikten üretilmiş ve böylece uzun kullanım ömrü kazandırılmıştır. Bitset içinde bulunan tornavida çeşitleri ve farklı model uçlar ile keyifli ve hızlı uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Kapak açma butonu son derece şık ve basmalı sistem çalışmaktadır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri gibi ürünlerin yanı sıra optik ve telekomünikasyon, otomotiv gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için 6150 krom vanadium HRC-50 sertlikte paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaclarınız için 69 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Taşıma Çantası

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler