Jakemy JM-6108 79 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

K

amera tamiri, cep telefonu tamiri, masaüstü ve diz üstü bilgisayar tamiri ve bakımı gibi hassas işçilik gerektiren ürün uygulamaları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilen JM-6108 bit set, oldukça kullanışlı ve fonksiyonlu bir üründür.
Jakemy JM-6108 79 Parça Bit Set, gözlük, hobi, el sanatları ürünleri imalatı, mobilya montaj, otomotiv sektöründe; motor bakımı, bisiklet tamiri, v.b. bir çok ürünün tamir ve bakım işlemlerinde kullanılmaktadır. Taşınabilir özelliği sayesinde pratiklik kazandırılan tornavida seti, deformasyonlara karşı dayanıklı güçlü ABS çantası sayesinde portatif ve son derece kullanışlıdır. Tornavida çeşitleri, bir çok farklı vida için uyumlu tornavida ucu seçenekleriyle ihtiyacınızı karşılarken, 1/4 CR-V çelikten üretilen soket konnektörü ters kilit mekanizması sayesinde size güvenli ve hızlı bir çalışma imkanı sunar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için parlak paslanmaz krom kaplama, dayanıklı ve uzun ömürlü 9 adet farklı boyutlarda alyan soket ve 66 adet farklı tornavida uç ile çok farklı ürünlerin bakım onarımını gerçekleştirebilmeniz için tasarlanarak üretilmiştir.

Geniş Açı & Ters Kilit Mekanizması

Modüler tornavida sapında bulunan geniş açıya sahip konnektörde bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli ve verimli çalışma olanağı sağlamaktadır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Başta cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri gibi ürünlerin yanı sıra optik ve telekomünikasyon, mobilya montajı, bisiklet onarımı gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ve ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü ve deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler