Jakemy JM-6102 43 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

C

ep telefon tamiri konusunda ekran sökme ve takma işlemleri için tasarlanan Jakemy JM-6102 43 Parça Bit Set, elektronik ürün tamiri uygulamalarının yanı sıra bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. JM-6102 bitset gözlük, hobi, el sanatları ürünleri imalatı, mobilya montaj-tamir gibi uygulamalarınızda kullanılabilmektedir. JM-6102 tornavida seti, 43 parça beyaz nikel kaplamalı lokma seti ve taşınabilir çantası ile portatif ve çok kullanışlıdır. Tornavida çeşitleri birçok farklı vida için uyumlu olduğu gibi modüler tornavida sapı üzerinde bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli çalışma olanağı sağlar. Çalışma esnasında oluşabilecek kazaların önüne geçmek için tasarlanan bit set, kaymayı önleyen TPR ile tasarlandığı için keyifli çalışmalar yapmanıza olanak sağlar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ters Kilit Mekanizması

Modüler tornavida sapında bulunan geniş açıya sahip konnektörde bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli çalışma olanağı sağlar.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri gibi ürünlerin yanı sıra optik ve telekomünikasyon gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için 6150 krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 30 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler