Jakemy JM-6098 66 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

M

ultifonksiyonel Jakemy JM-6098 66 Parça Bit Set hafif ve kompakt bir yapıda tasarlanmıştır. Portatif ve taşınabilir olma özelliği sayesinde profesyonellerin sıkça tercih ettiği bir tornavida seti olmuştur. Farklı alan ve ürünlerde kullanmaya uygun bit set çeşitleri modüler yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V maddeden üretilerek uzun kullanım ömrü kazandırılan bitset, metal alaşım ile güçlendirilmiştir. İş yerinde evde ya da dışarıda rahatça kullanabileceğiniz tornavida çeşitleri aynı zamanda elektronik ürün tamiri işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı 32×6 mm tornavida ucu, 20×4 mm tornavida ucu ve 9x alyan soketler ile birlikte tasarlanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, gibi dijital ürünlerin optik ve telekomünikasyon gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

ABS Çanta

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler