Jakemy JM-6095 31 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

J

M-6095 bit seti, özellikle telekomünikasyon sektöründe kullanılan ürünlerin tamir ve uygulamaları için tasarlanmıştır. Modüler yapısı ile son derece kullanışlı olan bitset çeşitleri ile hassas uygulamalarınızı daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Jakemy JM-6095 31 Parça Bit Set, HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V malzeme kullanılarak üretilen metal alaşım sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Farklı ürün ve uygulamalar için üretilen 31 farklı tornavida ucu, 6.3 mm siyah krom kaplı olarak tasarlanmıştır.

Bilgisayar tamiri, cep telefon tamiri, sabit disk tamiri ve diğer elektronik ürünlerin onarımlarında da kullanabileceğiniz tornavida çeşitleri en ideal yardımcıdır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

ABS Çanta

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 29 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü soket ve tornavida uçlarına sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Dijital ürünler, küçük ev aletleri, mekanik ürünler gibi çok farklı sektör ve ürünlerin onarım ve bakımlarında kullanılabilmektedir.

Ergonomi

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler