Jakemy JM-6093 34 Parça Bit Set

Ürün Açıklaması

C

ok fonksiyonlu Jakemy JM-6093 34 Parça Bit Set hafif ve kompakt yapıda tasarlandığı için, taşınabilir özelliği sayesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir çok farklı alanda yapacağınız onarım ve uygulama işlemleri için kullanabileceğiniz JM-6093 bit seti, modüler yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Uzun kullanım ömürlü bit set, HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V’den metal alaşım kullanılarak üretilmektedir. Ev ve iş yerlerinizde bulunan eşyalarınızın onarım ve montaj uygulamalarını yapabileceğiniz gibi, bilgisayar tamiri, iphone tamiri başta olmak üzere elektronik ürün tamiri yapabileceğiniz tornavida seti, pratik ve fonksiyoneldir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 29 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü soket ve tornavida uçlara sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük, telekomünikasyon, hobi ürünleri gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

ABS Çanta

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler