Jakemy Tornavida Seti JM-6096 9 Parça

Ürün Açıklaması

U

zun kullanım ömrü sağlamak için yüksek sertlik vedirenç sağlayan CRV kullanılarak üretilen Jakemy Tornavida Seti JM-6096 9 Parça, oldukça kullanışlı bir üründür. Hafif, kompakt ve son derece ergonomik yapı ile tasarlanan onarım seti sayesinde tamir ve montaj işlemlerinizi yapmak eskisinden daha kolay. Telekomünikasyon sektörü ürünlerinde, elektronik sektörü ürünlerinde, Cep Telefonu tamiri, laptop tamiri, tablet tamiri, MP4, MP3lerde, optik sektörü ürünleri (Gözlük v.b) bakım ve tamir işlemlerinde kullanılmak üzere üretilen tornavida çeşitlerini hassas uygulamalarınızda dahi kullanabilirsiniz.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için siyah nikel kaplama ile imal edilmiş 9 farklı tip uzun ömürlü tornavidalar ile çok fonksiyoneldir. Hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Telekomünikasyon ürünleri, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük gibi çok farklı hassasiyet gerektiren ürünlerdeki bakım ve onarımlarda kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler