Jakemy Takım Çantası 37 Parça Set JM-P17

Ürün Açıklaması

K

olay taşınabilir tasarım sahip Jakemy JM-P17 Takım Çantası, hafif alüminyum alaşım sapı ile çalışmalarına hız katar. Ergonomik yapısıyla JM-P17 Takım Çantası, hassas bir tamir setidir. iPhone Cep telefonu, Macbook, tablet, kamera, bilgisayar, optik ürünlerde ve ekran tamirlerinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

37+1 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır.

Dayanıklı malzeme olan kanvas kumaş ile tasarlanan tamir seti çantası uzun yıllar deforme olmadan kullanmanıza olanak sağlar. Bit setin muhafaza edildiği kutu ürün yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Alümünyum Alaşım

Konforlu bir kullanım sağlaması için Alümünyum alaşım set yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Bilgisayar, tablet, cep telefonu, oyun konsolları, kamera, gözlük gibi farklı dijital ve optik ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 22 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamir ve montajında en büyük yardımcınız olacak.

D600 Oxford Çanta

Deformasyona karşı dayanıklı D-600’den mamul çanta, esnek sağlam ve uzun ömürlüdür. Üretim sürecinde çoklu dikişlerle imal edilerek nemli ortamlarda yıpranmaya karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler