Jakemy Takım Çantası 18 Parça Set JM-9103

Ürün Açıklaması

E

lektronik ürünler başta olmak üzere hassas onarım gerektiren dijital ürünler için uygun olan JM-9103 Takım Çantası, fonksiyonel ve uzun ömürlü bir üründür.

Tablet, cep telefonu, PC, PSP, MP4, notebook, dc power supply, mücevherat, gözlük, hassas aletler gibi pek çok üründe işlem yapabilmenizi sağlayan tamir seti, ürünlere herhangi bir zarar vermez. Elektronik tamir malzemeleri içerisinde en sık tercih edilen ürünlerden biri olan Jakemy JM-9103 Takım Çantası, ergonomik tasarımı sayesinde kullanım rahatlığı sağlar.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Fonksiyonel

Cep telefonu, tablet, PC, kamera gibi farklı dijital ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 18+1 farklı onarım aleti ve aparat ile donatılarak tasarlanmıştır.

Cımbız

İnce uzun ve düz yapısıyla ulaşılması zor bölgelere ulaşmanızı sağlar. Elektronik ürün onarımlarda oluşabilecek olan statiği engelleyen antistatik yapıda tasarlanmıştır.

Sökme Aletleri

Elektronik ürünlerin kasa gövde ve kapaklarını hasara neden olmadan hızlı bir şekilde açmak için tasarlanan anti-statik yapıda çok özel ürünlerdendir.

Anti-Drop Çanta

Çanta içerisindeki bölümler, istediğiniz zaman muhtelif parçaları depolamak için farklı boyutlara göre esnek değiştirilebilir ızgaralar ile ayrılabilir.

Tornavidalar

Set içeriğinde bulunan ve onarım işlemlerinde yaygın olarak tornavidalar S-2 çelikten tasarlanarak uzun ömürlü ve deformasyonlara karşı dirençli kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler