Jakemy JM-Z15 PCB Stand

Ürün Açıklaması

C

ep telefonu tamir aletleri kategorisinde genellikle tercih edilen Jakemy JM-Z15 PCB Stand, cep telefonu haricinde devre kartları gibi ürünlerin onarım ve bakımında da kullanılmaktadır. Pcb tutucu modüler yapısı sayesinde onarım ve tamir işlemlerinizde en yüksek verimliliği sunar.

Ayarlanabilir sürgü özelliği olan bord tutucu çalışma sırasında PCB’nin kaymasını ve hareket etmesini önlemek için sabitlenmiş tornavida deliği ile size mükemmel çalışma keyfi sunar.

TPR

Çalışırken kaymayı önlemek için platform altına 4 adet TPR’ den imal edilmiş pabuç ilave edilmiştir.

Fonksiyonel

3 adet hareketli süngü sayesinde farklı boyutlardaki devre kartları için ayarlanabilir özelliktedir.

Sabitlenebilir

Tasarımında bulunan vida delikleri ile çalışacağınız ortama göre dilerseniz platformu tezgahınıza sabitleyerek çalışabilirsiniz

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Max 125 x 80mm boyutlarına kadar olan cep telefonu devre kartları için uygundur.

Ergonomi

Devre kartları için tasarlanan bu mükemmel tutucu ile işinize hız ve maksimum verimlilik kazandıracaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler