Jakemy JM-i83 Apple Serisi Tamir Seti 12 Parça

Ürün Açıklaması

I

phone onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilen Jakemy JM-i83 Apple Serisi 12 Parça Tamir Seti çalışmalarınız esnasında ortaya çıkan tüm parçaları ve vidaları saklayabilmeniz için şeffaf bir kutu, emme kupası, plastik ekran söküm aparatları, metal kasa açıcı aparat, esd cımbız, sim card sökücü aparat, alüminyum gövde ile kaymaz özellinde imal edilen tornavidalar ilave edilerek tamamlanmıştır. Jakemy JM-i83 apple tamir seti sayesinde tamir ve bakım işlemleriniz çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

Çelik Ayırıcı

Paslanmaz çelikten mamül JM-OP06 pas ve benzeri tüm deformasyonlara karşı anti-korozyon özelliğine sahiptir.

ESD Cımbız

Anti-statik özelliğe sahip cımbız, 250 derece yüksek sıcaklığa sahip çalışmalarda dahi sıcaklığın neden olabileceği deformasyonlara karşı dirençlidir.

Fonksiyonel

Set içeriğinde bulunan diğer; emme kupası, plastik ekran söküm aparatları, metal kasa açıcı aparat, sim kart sökücü aparat ile farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınızı için ideal bir üründür.

Tornavidalar

Alüminyum gövde ile tasarlanarak kaymaz özellikte imal edilen tornavidalar mükemmel kullanım ergonomisi sunar.

Uygulama Alanları

Özellikle iPhone marka cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Anti-Drop

Set içeriğinde bulunan onarım ekipmanları düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun kullanım ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler