Jakemy JM-i82 Apple Serisi Tamir Seti 7 Parça

Ürün Açıklaması

O

zellikle Apple serisi cihazlarda kullanılmak üzere üretilen Jakemy JM-i82 Apple Serisi 7 Parça Tamir Seti, yüksek hassasiyete sahip materyaller ile donatılmıştır. Bu özelliği sayesinde güvenli onarım yapabileceğiniz cep telefonu tamir seti, ürünlerinize herhangi bir zarar vermez. Kaymayı önleyici TPR malzeme ile tasarlanan profesyonel onarım seti, yüksek kavrama kabiliyeti sunar ve iş kazalarının önlenmesine yardımcı olur. Elektronik ürün tamiri için de kullanılabilen telefon tamir kiti, oldukça fonksiyonel ve uzun ömürlüdür.

TPR

Tornavidalar; konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Makaralı Açma Aleti

Üretim aşamasında paslanmaz çelik ile tasarlanarak uzun ömürlü ve deformasyonlara karşı dayanıklı hale getirilmiştir

ESD Çubuk

Anti-statik elyaf malzemesi ile tasarlanan Plastik çubuk söküm işlemi sırasında oluşabilecek olan statik elektriğin bileşenlere zarar vermesini önler.

CR-V

Metal bölümler; uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Özellikle iPhone marka cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Metal Spatula

Özel alaşımlı çelik malzeme ile uzun kullanım ömrü için daha dayanıklı ve kırılmaz olarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler