Jakemy JM-i81 Apple Serisi Tamir Seti 7 Parça

Ürün Açıklaması

A

pple serisi (IPhone/ IPad v.b.) cihazların onarım işlemlerinde ihtiyacınız olabilecek bütün ürünlerin bir arada olduğu Jakemy JM-i81 Apple Serisi Tamir Seti 7 Parça; kullanımı kolay ve son derece güvenilir bir üründür. Cep telefon onarım aletleri arasında, profesyonellerin tercihi tamir seti, ergonomik tasarımı sayesinde en ideal yardımcınız olacaktır.

TPR

Tornavidalar; konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Apple ürünlerindeki bakım onarım işlemlerinizde vida söküm işlemlerinizden, lcd ekran ve kasa ayırma işlemlerine kadar kullanabileceğiniz aparatlar ile donatılmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için tornavidaların metal bölümler krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı esnekliği sayesinde dayanıklı , sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, tablet, PC, gibi Apple ürünlerinin yanısıra ,fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler