Jakemy JM-8120 iPhone Tamir Seti 5 Parça

Ürün Açıklaması

O

zellikle IPhone serisi cep telefonların bakım ve onarımında kullanılmak üzere tasarlanan Jakemy JM-8120 IPhone Tamir Seti, farklı marka telefonlarda da kullanılabilmektedir. Tamir seti içerisinde bulunan IPhone vida muhafaza aparatı sayesinde, vida yerlerini tekrar tekrar aramanıza gerek kalmaz . Korozyona dayanıklı tornavidalar IPhone vidalarına uyumlu olarak üretilmiştir. Tornavida seti içinde bulunan her bir ürün uzun ömürlü dayanıklı malzemeler ile imal edilmiştir.

TPR

Tornavidalar; konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım set içeriğinde bulunan iPhone 5 serisi cep telefonlar için tasarlanan eşleştirme pedi size hızlı ve verimli çalışma imkanı sunar.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için tornavidaların metal bölümler krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

iPhone 5 cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler