Jakemy JM-1102 Cep Telefonu Tamir Seti 9+1 Parça

Ürün Açıklaması

O

ncelikle cep telefonu, bilgisayar, tablet, kamera v.b. dijital ürünlerin tamirinde kullanılan Jakemy JM-1102 Cep Telefonu Tamir Seti 9+1 Parça; küçük ev aletleri ve elektrikli aletlerin onarım ve bakımı için de uygundur. Telefon tamir seti içerisinde bulunan Pcb tutacağı, korozyona dayanıklı tornavidalar, statik şokları engelleyerek hasara neden olmadan güvenli bir şekilde çalışmanızı sağlayan antistatik bileklik ve cımbız, kaymayı engelleyen konturlu tasarımı ile oyma bıçağı gibi ürünlerle donatılarak bakım, onarım ve montaj çalışmalarınızı basitleştirmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı Hassas dijtal ve optik ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 9 farklı fonksiyon’a sahip onarım alet’i ile tasarlanmıştır.

Ergonomik PCB Tutucu

3 adet hareketli süngü sayesinde farklı boyutlardaki devre kartları için ayarlanabilir özelliktedir.

ESD Bileklik

Çalışma esnasında oluşabilecek olan statik elektriği önleyerek size; güvenli bir çalışma ortamı sunar.

Oyma Bıçağı

Kaymayı engelleyen konturlu tasarımı sayesinde oyma bıçağı size maksimum güvenlikli, çalışma verimliliği sunar.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler