Jakemy JM-Y01 Şarjlı Bit Set 22+1 Parça

Ürün Açıklaması

J

M-Y01; 1 kez şarj edeceğiniz Lityum pil sayesinde 3-4 saat çalışma olanağı sunar. Ayrıca 5 V USB voltajı ile 4 saat boyunca şarj edildiğinde 90 gün boyunca şarjlı bekleme süresine sahiptir. Çalışmalarınızda ürün tasarımına dahil edilen 4 adet LED downlight sayesinde harici bir aydınlatma ihtiyacına gerek kalmayacaktır. Uluslararası C4 standartlarında S2 Çelik ile tasarlanan tornavida seti, üretim sürecinde 10 farklı prosedürden geçer ve 550° C sıcaklığa sahip plastik enjeksiyon işlemi ile de üretim süreci tamamlanarak son derece dayanıklı, uzun ömürlü alüminyum kaplama ile şık bir görünüme kavuşturulmuştur.

Jakemy JM-Y01 Şarjlı Bit Set içeriğinde bulunan farklı tornavida uç çeşitliliği sayesinde Samsung, iPhone, Huawei, OPPO, VIVO gibi tüm akıllı telefon ve elektronik cihazlar ve hassasiyet gerektiren optik ve dijital ürünler için tercih edilmektedir. Uyguladığı 8KGf.cm (= 0.8 N.M) tork ile maksimum çalışma verimliliği sunmaktadır. Kalem boyutunda taşınabilir ve çok hafiftir.
Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı yapısıyla, sağlam ve uzun ömürlü bir tamir setidir.

Tornavida seti; elektronik tamiri başta olmak üzere; cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı ürünün montaj, onarım ve bakım gereksinimlerinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Tasarım

Alüminyum kaplama ve anodize yüzey ile tasarımı estetik bir görünüme kavuşmuştur.

Ergonomik

Onarım seti hafif, tornavida sap bölümü ve kalem boyutlarında olmasıyla taşınabilir, son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 20 farklı S2 çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida ucuna sahiptir.

Şarj Edilebilir

1 kez şarj edeceğiniz lityum pil ile size 3-4 saat çalışma olanağı sunar. Çalışma verimliliğinizi maksimuma çıkarır.

Aydınlatma

Çalışmalarınızda ürün tasarımına dahil edilen 4 adet LED downlight sayesinde harici bir aydınlatma ihtiyacına gerek kalmayacaktır.

Uygulama Alanları

Samsung, iPhone, Huawei, OPPO, VIVO gibi tüm akıllı telefon ve elektronik cihazlar ve hassasiyet gerektiren optik ve dijital ürünler için kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler