Jakemy JM-8176 Pro-Bit Set 106+1 Parça

Ürün Açıklaması

O

zel tasarımıyla patente sahip olan Jakemy JM-8176 Pro Tech Bit Set, hafif alüminyum alaşım sapa sahiptir. Kolay taşınabilir ve ergonomik tasarımıyla JM-8176 Bit Set hassas bir tamir setidir. iPhone cep telefonu, Macbook, tablet, kamera, bilgisayar, ekran tamirlerinde ve tüm dijital ürünlerin onarım işlemlerinde kullanılmakta, tercih edilmektedir.

106+1 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır. ABS ile tasarlanan bit set kutusu manyetik açılıp kapama sistemi ile donatılmıştır. Ürün yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir. 106+1 parçadan oluşmaktadır.

Manyetik Bits

106+1 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir.

Manyetik Kapaklar

Hızlı aç/kapa özelliğiyle iş verimliliğini arttırın. Bit set kutusu manyetik açılıp kapama sistemi ile donatılmıştır. İşiniz bittiğine çok hızlı bir şekilde toparlayarak kapatabilirsiniz.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 102 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlarına sahiptir.

S2 (HRC58~62)

Uzun ömürlü kullanım için S2 (HRC58~62) paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Optik Sektöründe, özellikle iPhone cep telefonu, PC tamiri, oyun konsolu, drone, küçük ev aletleri ve tüm dijital ürünlerin bakımı ve onarım işlerindeki en büyük yardımcınız olacak.

Tasarım

Yüzeyi mat kumlama yapılan ve ABS ile tasarlanan taşıma çantası şık bir görüntünün yanı sıra dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler