Jakemy JM-8173 Pro Tech Bit Set 69+1 Parça

Ürün Açıklaması

6

9+1 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır. ABS ile tasarlanan bit set kutusu manyetik açılıp kapama sistemi ile donatılmıştır. Ürün yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir. 69+1 parçadan oluşmaktadır.

Özel tasarımıyla patente sahip olan Jakemy JM-8173 Pro Tech Bit Set, hafif alüminyum alaşım sapa sahiptir. Kolay taşınabilir ve ergonomik tasarımıyla JM-8173 Bit Set hassas bir tamir setidir. iPhone Cep telefonu, Macbook, tablet, kamera, bilgisayar ve ekran tamirlerinde tercih edilmektedir.

Yüzey Tasarım

Konforlu bir kullanım sağlaması için yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla ve kompakt yapısı sayesinde son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için manyetik 57 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelikten (HRC58~62) paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

iPhone Cep telefonu, Macbook, tablet, kamera, bilgisayar ve ekran tamirleri, gözlük gibi optik ürünlerin onarımlarında tercih edilmektedir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler