Jakemy JM-8171 Bit Set 17 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-8171 Bit Set, hafif alüminyum alaşım sapa sahiptir. Tasarımıyla kolay taşınabilir ve ergonomik yapılı hassas bir tamir setidir. iPhone cep telefonu, tablet, kamera, bilgisayar ve ekran tamirlerinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. 17 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır. Yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir. 17+1 parçadan oluşmaktadır.

8171 Tamir Seti, çift yönlü bas-çek mekanizmasıyla kolay açılıp kapatılabilir. Tasarımıyla patentli bu harika ürün çalışmalarınızda size hız katacaktır.

Yüzey Tasarımı

Konforlu bir kullanım sağlaması için yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Ergonomik

Onarım seti hafif ve yer kaplamayan tasarımı ile cep’te dahi taşınabilir ve son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için manyetik 17 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelikten (HRC58~62) paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi farklı elektronik ürünlerin montajı ve tamirinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Bas-Çek

Ürün kapak sistemi çalışmalarınıza hız katmak için bas-çek mekanizmasıyla tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler