Jakemy JM-8170 Bit Set 21 Parça

Ürün Açıklaması

H

afif alüminyum alaşım sap, kolay taşınabilir ve ergonomik tasarıma sahip JM-8170 Bit Set hassas bir tamir setidir. Cep telefonu, tablet, kamera, bilgisayar ve ekran tamirlerinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. 21 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır.

Yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir. 21 parçadan oluşmaktadır. JM-8170 Tamir Seti, çalışmalarınıza hız katmak için bas-çek mekanizmasıyla tasarlanmıştır. Bundan dolayı kolay açılır ve kapanır.

Yüzey Tasarım

Konforlu bir kullanım sağlaması için yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Ergonomik

Onarım seti hafif ve yer kaplamayan tasarımı ile cep’te dahi taşınabilir ve son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaclarınız için manyetik 20 farklı paslanmaz krom çelik’ten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelikten (HRC58~62) paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamirinde ve montajında tercih edilmektedir.

Bas-Çek

Çalışmalarınıza hız katmak için bas-çek mekanizmasıyla tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler