Jakemy JM-8168 Bit Set 25 Parça

Ürün Açıklaması

B

irbirinden farklı 24 farklı tornavida ucu ile Jakemy JM-8168 Bit Set; Huwai, OPPO, Xiaomi,VIVO, Apple, Macbook ve 0.9 anakart, iPhone 7 ve daha yeni modeller için tercih edilmektedir. Paslanmaz bits uçlarının yanında ergonomik bir kavrama sağlayan sap bölümü konforlu bir tutuş sunar.

Tamir seti, hafif ve taşınabilir olmasıyla profesyonel kullanımlar için idealdir. JM-8168 tasarımındaki uçların uzunluğu sayesinde %30 daha fazla derinlikte çalışmanıza olanak sağlar. S2 (HRC58~62) ile imal edilerek alüminyum kaplama ile de tasarımı ”estetik” bir görünüme kavuşmuştur.

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı yapısıyla, sağlam ve uzun ömürlüdür. Tornavida seti; özellikle elektronik tamiri olmak üzere; cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı ürünlerin tamir ve onarımında kullanılmaktadır.

Verimlilik

Konforlu bir kavrama sağlayan sap bölümünün yanısıra % 30 ekstra uzun boyuta sahip bitsler sayesinde daha fazla çalışma derinliğine ulaşarak iş verimliliğinizi arttırır.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Alaşım

S2 (HRC58~62) ile imal edilerek alüminyum kaplama ile de tasarımı ”estetik” bir görünüme kavuşmuştur.

Fonksiyonel

24 farklı paslanmaz, uzun ömürlü tornavida ucu sayesinde Huwai, OPPO, Xiaomi,VIVO, Apple, Macbook ve 0.9 anakart, iPhone 7 ve daha yeni modelleri için kullanılabilmektedir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı yapısıyla, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler