Jakemy JM-6125 Bit Set 60 Parça

Ürün Açıklaması

C

ok kullanışlı olan Jakemy Bit Set 60+1 Parça JM-6125 portatif, taşınabilir, hafif ve kompakt bir yapıda tasarlanmıştır. Bir çok farklı tamir ve uygulama için kullanabileceğiniz onarım seti, moduler yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. JM-6125 tornavida seti, HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V malzemeden mamul metal alaşım sayesinde uzun kullanım ömürlüdür.

Ev ofis mobilyalarının montaj ve tamiri, optik ürünler, küçük ev aletleri, mekanik ev ürünleri, bisiklet v.b. pek çok alanda kullanabileceğiniz tornavida çeşitleri; cep telefonları, sabit diskleri ve diğer elektronik ürünlerin onarımlarında ki kullanımlarda da son derece yardımcı olmaktadır.

Hassas bir tamir seti olan Jakemy JM-6125 Bit Set, hafif alüminyum alaşım sapa sahiptir. Kolay taşınabilir ve ergonomik tasarıma sahip JM 6125 Bit Set, küçük ev aletleri, bisiklet, İPhone Cep telefonu, tablet, kamera, bilgisayar ve ekran tamirlerinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. 60 parçadan oluşan tornavida seti içerisindeki bits uçlar manyetik özelliktedir. Bit alaşımı S-2 Çelikten (HRC58~62) tasarlanmıştır. ABS ile tasarlanan set kutusu manyetik açılıp kapama sistemi ile donatılmıştır. Ürün yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir. 60+1 parçadan oluşmaktadır.

Yüzey Tasarımı

Konforlu bir kullanım sağlaması için yüzeyi mat kumlama yapılarak üretilmiştir.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla ve kompakt yapısı sayesinde son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için manyetik farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü 47 tornavida uç ve 12 adet sokete sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelikten (HRC58~62) paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, optik ürünler, küçük ev aletleri, mekanik ev ürünleri, bisiklet v.b ürünlerde kullanılabilmektedir.

Manyetik Kutu

Çalışmalarınıza hız katmak için ABS ile tasarlanan set kutusu manyetik açılıp kapama sistemi ile donatılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler