Jakemy JM-6119 Cırcırlı Bit Set 19 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy Cırcırlı Bit Set 19 Parça JM-6119 için özel tasarlanan mekanik cırcır ile vidaları çok daha hızlı bir şekilde söküp takabilir, zamandan kazanabilir ve güç tasarrufu sağlayabilirsiniz. Maksimum ergonomi sunan tornavida seti, uzatma çubuğu sayesinde derin yerlerde olan inatçı vidaları çok rahat bir şekilde sökme ve takmanıza imkan verir. Yüksek kaliteli çelikten üretilmiş olan çok işlevli JM-6119 bitset, tornavida çeşitleri sayesinde pek çok alanda kullanılmaktadır. Mobilyalardan, küçük ev aletlerine ve dijital ürünlere kadar pek çok farklı ürünün tamir ve bakım işlemleri için geniş uygulama alanına sahiptir.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Metal Uzatma Çubuğu

Modüler tornavida mandal sap bölümüne takacağınız 1/4 güçlü manyetiğe sahip metal uzatma çubuğu ile derin yerlerde bulanan vidaların sökme veya vidalama işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek Uzatma Çubuğu

Normal tornavidanın ulaşamadığı size rahat çalışma imkanı vermeyen zor, derin bölgelerde bulunan vidaları sökme ve vidalama işlemini esnekliği sayesinde geniş açılarda hareket ederek rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan cırcır, soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta küçük ev aletleri, mobilya montajı, bisiklet onarımı gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

Cırcır

Çift taraflı mandal ve çok hızlı dişli yapısıyla vidalı turda hızlı ve zaman tasarrufu sağlar.
Sökülebilir kolu çok farklı ürünlerdeki bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılar. Çalışma esnasında konturlu sap yapısı sayesinde mükemmel kavrama sağlayarak çalışma verimliliğinizi arttırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler