Jakemy JM-6114 Bit Set 72 Parça

Ürün Açıklaması

F

arklı ürünlerdeki uygulamalar için üretilen tornavida çeşitleri, farklı soket ve tornavida ucu seçeneğiyle kullanım alanı çok geniş olan Jakemy Bit Set 72 Parça JM-6114, oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Fotoğraf makinası, kamera, cep telefonu ve bilgisayar tamiri gibi elektronik ürün tamiri uygulamalarında kullanıldığı gibi, mobilya, dekorasyon, elektrikli ve mekanik ev aletleri gibi çeşitli alanlarda kullanılan tornavida seti kullanışlı ve fonksiyonel bir üründür.

Kaymayı önleyen ve çalışma esnasında mükemmel kavrama sunan TPR ile üretilen JM-6114 bit setin metal aksamları, uzun kullanım ömrü için CR-V paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmiştir. Derin bölgelerde bulunan vidaları sökmek , monte etmek için üretilen tornavida çeşitleri ile uygulamalarınız çok daha kolay olacak.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertliğe sahip paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı 68 adet farklı uzun ömürlü tornavida uçlar ile donatılmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Tornavida sapında bulunan ters kilit mekanizması sayesinde güvenli çalışma olanağı sağlayarak size çok konforlu ve verimli çalışma olanağı sunar.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri,mobilya montajı, bisiklet onarımı, gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, otomotiv, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

ABS Çanta

Çok şık basmalı kapak açma mekanizması ile üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS den mamul portatif tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü ve deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler