Jakemy JM-6109 Bit Set 72 Parça

Ürün Açıklaması

D

ekorasyon, elektronik, mobilya, otomotiv, elektronik ev aletleri, cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi çeşitli ürünlerin tamir ve onarımında kullanabileceğiniz Jakemy Bit Set 72 Parça JM-6109, kullanışlı ve fonksiyonel bir üründür.

Tamir esnasında oluşabilecek kazaları önlemek için kaymayı önleyerek mükemmel kavrama sunan TPR ile tasarlanan JM-6109 tamir seti içerisinde bulunan metal aksamlar, CR-V paslanmaz çelikten üretilmiş ve böylece uzun kullanım ömrü kazandırılmıştır. Set içinde bulunan tornavida çeşitleri ve farklı model tornavida uçları ile keyifli ve hızlı uygulamalar gerçekleştireceksiniz.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. Kapak açma butonu son derece şık ve basmalı sistem çalışmaktadır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 69 farklı paslanmaz krom çelik’ten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü tornavida uçlarına sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için 6150 krom vanadium HRC-50 sertlikte paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınızdır.

Taşıma Çantası

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler