Jakemy JM-8125 Bit Set 58 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-8125 bit set, rahat tutuş ve güvenli bir kavrama için TPR ile kaplanmış ve tamir esnasında doğabilecek iş kazalarının yaşanmaması için tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımı sayesinde inatçı ve derin vidaları kolayca sökmenize olanak veren tornavida çeşitleri hızlı ve verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Tornavida seti içerisinde bulunan uzatma çubuğunun manyetik özelliği sayesinde çalışmalarınız kolaylaşır ve hızlanır.

Zor işlemleri yapabilmeniz için özel tasarlanan yumuşak yaylı uzatma çubuğu ve 54 farklı tornavida ucu ile donatılan tamir seti, kolay taşınabilen portatif bir takım çantası içerisindedir. Cep telefonu, pda, bilgisayar, PSP gibi dijital ürünlerin yanı sıra ev ve ofisinizde bulunan bir çok eşyanın tamir, onarım, sökme, monte ve bakım işlemlerinde kullanılabilen bitset, uzun kullanım ömrüne sahip bir üründür.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Tornavida sap kısımlarındaki konturlu yapı ile mükemmel bir kavrama ya sahiptir. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için farklı boyutlarda 54 adet paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü tornavida uçlarına sahiptir.

Fonksiyonel

Ayarlanabilir Uzatma Çubuğu

Ayarlanabilir 120 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, hobi ürünleri gibi hassasiyet gerektiren çok farklı ürünlerin onarım ve bakım işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Esnek Uzatma Çubuğu

Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır. 130 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler