Jakemy JM-6092B Bit Set 58 Parça

Ürün Açıklaması

K

ullanışlı, taşınabilir, cok hafif bir yapıda tasarlanan Jakemy Bit Set 58 Parça JM-6092B, pek çok farklı onarım ve uygulama alanlarında modüler yapısı sayesinde, oldukça kullanışlıdır. HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V metal alaşım kullanılarak imal edilmiştir ve uzun ömürlü bir onarım setidir. Evinizde ya da iş yerlerinizde bulunan tüm mobilyaların tamir ve monte aşamalarında kullanabileceğiniz JM-6092B tornavida seti ayrıca telefon tamiri, bilgisayar tamiri başta olmak üzere elektronik ürün tamiri alanlarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hassas uygulamalarınız için en ideal tornavida çeşitlerinibarındıran onarım seti sayesinde tamir işlemleriniz çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Tornavida seti; hafif ve taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 52 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Taşıma Çantası

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü, deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler