Jakemy JM-8130 Bit Set 45 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy Bit Set 45 Parça JM-8130 Hafif, taşınabilir olmasıyla son derece pratik bir kullanım sağlar. Farklı elektronik ürünlerin bakım, tamir ve montajında kullanılabilen bitset, hobi çalışmalarında, otomotiv, mobilya, telekomünikasyon gibi sektörlerde tercih edilmektedir.

JM-8130 bit set içinde bulunan ve farklı uzunlukları olan tornavida uçları, ihtiyacınız olan alanlarda çalışmanıza olanak sağlar. Tornavida sapı gövdesinde olan ayarlanabilir metal uzatma çubuğu, paslanmaz krom çelikten üretilmiştir ve ısıya karşı dayanıklıdır. Tamir seti içerisinde bulunan tornavida sapı TPR malzemeden imal edilerek elden kayma tehlikesi engellenmiştir.

Takoz Sistemi

Basmalı açma kapama butonuna bağlı takoz sistemi sayesinde uçların bulunduğu raflar kapatıldığında yatar hale gelir. Çalışma esnasında kapak açıldığında ise raflar dik pozisyona gelerek size uçlara çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlayacak.

Ergonomik

Tornavida sap kısımlarındaki konturlu yapı ile mükemmel bir kavrama sağlar. Döner kafa ile hızlı ve konforlu çalışma olanağı sunar. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için farklı boyutlarda 7 adet alyan soket, 35 adet paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlar ile çok daha fonksiyonel kılınmıştır.

ESD Cımbız

Derin, dar bölgelerdeki aksesuar veya parçaları toplamak eğri ince ağız cımbız ile artık çok kolay. Anti-statik özelliği sayesinde oluşabilecek statik elektrik engelleyerek olası hasarları önler.

Tasarım

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır. Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için tornavida plastik yüzeyi TPR ile kaplanmıştır. Diğer aksamlar ise deformasyon direnci arttırılmış set ABS ile tasarlanarak uzun ömürlü ve dayanıklı olması sağlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük, hobi ürünleri, küçük ev aletleri gibi hassasiyet gerektiren çok farklı ürünlerin onarım bakım montaj işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Esnek Uzatma Çubuğu

130 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler