Jakemy JM-8128 Bit Set 45 Parça

Ürün Açıklaması

J

M-8128 Jakemy Bit Set 45 Parça JM-8128, farklı sektör ve cihazlardaki tamir ihtiyaçlarınız düşünülerek imal edilmiştir. Tornavida seti içinde bulunan 42 adet farklı tornavida ucu paslanmaz krom çelikten üretilmiştir ve ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Tornavida sapı üzerinde bulunan ayarlanabilir metal uzatma çubuğu, çalışma esnasında elden kaymayı önleyen TPR malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Gövde kaplaması size son derece rahat ve konforlu çalışma olanağı sunar.

JM-8128 bitset taşınabilir özelliği ile son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Cep telefonu, tablet, fotoğraf makinası, kamera gibi farklı elektronik ürünlerde ,hobi çalışmalarında, otomotiv, mobilya gibi sektörlerde kullanılan ürünlerin bakım, tamir ve onarım işlemlerinde kullanılmaktadır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Tornavida sap kısımlarındaki konturlu yapı ile mükemmel bir kavrama sağlar. Döner kafa ile hızlı ve konforlu çalışma olanağı sunar. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için farklı boyutlarda 7 adet alyan soket 35 adet paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü tornavida uçları ile çok daha fonksiyonel kılınmıştır.

Cımbız

Derin, dar bölgelerdeki aksesuar veya parçaları toplamak eğri ince ağız cımbız ile artık mümkün. Anti-statik özelliği sayesinde oluşabilecek statik elektrik engelleyerek olası olan hasarları önler.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük, hobi ürünleri ,küçük ev aletleri gibi hassasiyet gerektiren çok farklı ürünlerin onarım, bakım ve montaj işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uzatma Çubuğu

100 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler