Jakemy JM-8136 Bit Set 40 Parça

Ürün Açıklaması

O

zel tasarımı ile son derece hafif, kolay taşınabilen JM-8136 Jakemy Bit Set 40 farklı üründen oluşmaktadır. Cep telefonu tamiri, tablet tamiri, laptop tamiri gibi elektronik cihaz tamiri uygulamalarınızda kullanabileceğiniz tornavida seti, çok işlevsel ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Kolay taşınabilmesi sayesinde her an her yerde kullanabileceğiniz bitset, içerisinde bulunan tornavida çeşitleri sayesinde pek çok ürün ve farklı sektörde kullanılabilmektedir.

T Tip tornavida

Tornavida sap bölümü ile 60 mm uzatma çubuğunu birleştirerek kullandığınızda T tip tornavida oluşturabilir ve onarım seçeneklerini çoğaltabilirsiniz.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için farklı boyutlarda 36 adet paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçları, Yankeski, alüminyum alaşım modüler tornavida ve uzatma çubukları ile çok daha fonksiyonel kılınmıştır.

Esnek Uzatma Çubuğu

150 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi esneme, kıvrılabilme özelliği sayesinde kolaylaştırır.

CR-V

Set içerisinde bulunan tüm bits uçlar uzun ömürlü bir kullanım için HRC-50 sertlikteki krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Yankeski

Karbon ve ferro nikel alaşım ile tasarlanan yankeski uzun bir kullanım ömrüne sahip ve deformasyonlara karşı maksimum dayanıklıdır. Yankeski tutamak bölümleri elektrik şoklarına karşı izole edilerek çalışma güvenliği sağlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük, hobi ürünleri, küçük ev aletleri, mücevherat gibi ürünlerin onarım, bakım ve montaj işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Metal Uzatma Çubuğu

60 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler