Jakemy JM-8107 Bit Set 38 Parça

Ürün Açıklaması

B

irbirinden farklı sektörlerde kullanılan ürünlerde yapacağınız tamir ve bakım için üretilen bit set S-2 çelik kullanılarak imal edilmiş ve 28mm uçlar ile donatılmıştır. Jakemy Bit Set 38 Parça JM-8107, hassas işçilik gerektiren uygulamalarınız için güvenilir bir yardımcıdır. Mücevherat ürünlerinde, optik sektöründe, ev ve ofislerde kullanılan elektronik ve mekanik ürünlerin tamir ve onarımında kullanılan bit set, ergonomik tasarımıyla kullanım rahatlığı sunar.

Derin yerlerde bulunan vidalar için esnek uzatma çubuğu ve kaymayı önleyen TPR kaplama ile işlenmiş olan tornavida çeşitleri oldukça uzun ömürlüdür ve size konforlu bir çalışma olanağı sunar. Şık ve hafif taşıma çantası sayesinde istediğiniz her an yanınızda taşıyabileceğiniz tamir seti, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için 36 farklı boyutlarda paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı, uzun ömürlü soket ve tornavida uçlar ile tasarlanmıştır.

Katlanır Raf Sistemi

Katlanabilir kanca sistemi sayesinde kutu içerisindeki bits ve soketlerin bulunduğu raf, çanta kapağı açıldığında dikey pozisyon alarak size çalışmalarınızda hız kazandırır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür.

ESD Cımbız

Eğimli uç yapısıyla 110 mm uzunluğa sahip cımbız sayesinde ulaşılması dar ve derin bölgelerdeki parça ve aksesuarlara kolaylıkla ulaşmanızı kolaylaştırarak hızlı ve konforlu bir çalışma olanağı sunar. ESD özelliği ile oluşabilecek statik elektriği engelleyerek oluşabilecek hasarları engeller.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Error: Please insert a correct id when using "the_content" shortcode

Onlar Bizi Tercih Ettiler