Jakemy JM-6091 Bit Set 37 Parça

Ürün Açıklaması

E

v, ofis mobilyaları montaj onarım gibi işlemlerinin yanı sıra, telefon tamiri, laptop tamiri gibi işlemlerde de kullanabileceğiniz Jakemy Bit Set 37 Parça JM-6091, bir çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Onarım ve tamir işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacak tornavida seti sayesinde uygulamalarınızı çok daha pratik ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Jakemy bit set portatif, taşınabilir, oldukça hafif bir yapıda imal edilmiştir. Çok farklı tamir ve uygulamalarda kullanabileceğiniz bit set, modüler yapısı sayesinde son derece kullanışlıdır. Tornavida çeşitleri, HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V kullanılarak tasarlanmış metal alaşım sayesinde uzun bir kullanımlıdır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için değiştirilebilir tüm uçlar, krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 35 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Taşıma Çantası

ABS’den mamül taşıma çantası, üst kapak şeffaf ve basmalı kilit sistemi ile donatılarak şık bir görünüm sağlanmıştır. Sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler