Jakemy JM-8159 Bit Set 34 Parça

Ürün Açıklaması

B

irbirinden çok farklı sektörlerde kullanılan ürünlerin onarım, bakım ve montaj gibi işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan tornavida çeşitleri son derece işlevseldir. HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V malzemeden imal edilen metal alaşım sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bitset, uygulamalarınızı keyifli, konforlu ve hızlı hale getirir.

Farklı ürünlerin tamir, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmenize olanak sağlayan Jakemy Bit Set JM-8159; 31 adet farklı uç seçeneği ile donatılmıştır. Tamir seti içerisinde bulunan esnek uzatma çubuğu ile ulaşılması zor alanlardaki vidalama işlemlerini bile kolayca yapabilirsiniz. Oldukça hafif ve kompakt bir tasarıma sahip JM- 8159 tamir seti, rahat taşınabilir ve portatiftir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için konturlu yapıdaki plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Cımbız

Derin, dar bölgelerdeki aksesuar veya parçaları toplamak eğri ince ağız cımbız ile artık sorunsuz olacak. Anti-statik özelliği sayesinde oluşabilecek statik elektrik hasarları engeller.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 26 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlar ile birlikte, ahşap ve plastik işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış 4 adet farklı uç seçeneği ile fonksiyonel hale getirilmiştir.

Metal Uzatma Çubuğu

60 mm uzunluğundaki metal uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

CR-V

Set içerisinde bulunan tüm bits uçlar uzun ömürlü bir kullanım için HRC-50 sertlikteki krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin bakım ve onarımının yanı sıra ahşap ve plastik ürünlerin imalatı bakım ve onarımında da kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Esnek Uzatma Çubuğu

100 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler