Jakemy JM-6118 Bit Set 33 Parça

Ürün Açıklaması

S

on derece hafif bir tasarıma sahip Jakemy Bit Set 33 Parça JM-6118, çok rahat taşınabilir ve portatiftir. Birbirinden farklı sektörlerde kullanılan ürünlerin tamir, bakım ve montaj gibi işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan tornavida çeşitleri son derece kullanışlıdır. HRC 50 ~ 52 sertliğe sahip CR-V malzemeden üretilen metal alaşım sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Tornavida seti, ev ofis mobilyaları montajında kullanıldığı gibi, cep telefon tamiri sabit disk tamiri ve diğer elektronik ürün tamiri uygulamalarda da en iyi yardımcınızdır. Ayrıca alet çantası içerisindeki bölümde bulunan dahili magnetizör, bitseti daha fonksiyonel bir kullanıma kavuşturmuştur.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Taşıma Çantası

Üst kapağı şeffaf dizayn edilen ABS ile tasarlanarak üretilmiş olan taşıması çantası uzun ömürlü ve deformasyonlara dirençli yapıdadır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için HRC-40 sertlikte ve 50” ısıya dayanıklı 9 adet alyan soket ve 20 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş uzun ömürlü bits uçlar ile son derece modüler hale getirilmiştir.

Uygulama Alanları

Set dahilinde bulunan soket ve uç çeşitliliği sayesinde başta, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, küçük ev aletleri,mobilya montajı, bisiklet onarımı, gibi ürünler olmak üzere optik ve telekomünikasyon, mobilya, hobi ürünleri gibi çok farklı sektör ürünlerinin bakım ve onarımlarında kullanılabilmektedir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Ters Kilit Sistemi

Tornavida konnektörün de bulunan ters kilit mekanizması sayesinde sağ veya sol seçeneğine göre güvenli çalışma olanağı sağlar.

Ergonomi

Set dahilinde bulunan tornavida saplarının konturlu yapıları sayesinde çalışmalarda size mükemmel kavrama olanağı sunar. Yine set içerisinde bulunan kıvrık (eğik) tip paslanmaz çelik cımbız ulaşılması zor alanlarda size rahat çalışma olanağı sunar.

Mıknatıslama Alanı

Zamanla kullanılan tüm uçlar mıknatıslama özelliğini kaybeder. İşlevselliğini yitiren uçlara tekrar mıknatıslama özelliği kazandırmak için ilave herhangi bir alete ihtiyaç duymadan çanta içerisinde bulunan mıknatıslama alanı sayesinde tüm ihtiyacınız olan mıknatıslama işlemini çok hızlı bir şekilde yaparak size konfor, hız ve maksimum verimlilik sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler