Jakemy JM-6105 Bit Set 32 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy Bit Set 32 Parça JM-6105, mobilya montaj ve söküm işlemlerinde ve Motorsiklet, bisiklet, araba ve benzeri mekanik ürünlerin bakım ve onarımlarında da kullanılan kullanışlı, çok fonksiyonel bir üründür.

32 adet farklı değiştirilebilir tornavida ucu ve tornavida çeşitleri sayesinde birçok farklı sektör ve üründe tercih edilen tornavida seti yüksek kalitede malzemeler ile üretilmiştir. Yapım aşamasında kullanılan CR-V sayesinde deformasyonlara karşı dayanıklılığı arttırılmış ve uzun ömürlü olması tasarlanmıştır. Onarım seti ihtiyacınızı, beklentilerinizin ötesinde bir performansla karşılayan bu ürün, uygulamalarınızda kullanım kolaylığı ile en büyük yardımcınız olacak.

Ergonomik

Onarım seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 32 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü soket ve tornavida uçlara sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Bisiklet, motorsiklet, araba gibi mekanik ürünlerin bakım ve onarımlarında kullanıldığı gibi mobilya montaj ve söküm işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler