Jakemy JM-8133 Bit Set 23 Parça

Ürün Açıklaması

O

zellikle playstation, x-box, wii, gibi oyun konsollarında bulunan derin delikli vidaların sökme işlemleri için kullanılan Jakemy Bit Set 23 Parça JM-8133 çok uzun ömürlü bir üründür. Ayrıca delikli vidalar ile monte edilen dizüstü bilgisayar ve masa üstü bilgisayarların tamirinde de kullanılabilen tornavida seti ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı sunar. Cep telefon tamir malzemeleri kategorisinde profesyonellerin sıklıkla tercih ettiği bu ürün en büyük yardımcınız olacak.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

45 mm uzunluğa sahip bitsler ile derin ve ulaşılması zor yerlerdeki vidalama işlemlerinizi kolaylaştırır. Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 20 adet uç ile onarımını gerçekleştireceğiniz ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Set dahilindeki komponent kutusu küçük parçaların muhafazası için mükemmeldir.

Esnek Uzatma Çubuğu

130 mm uzunluğundaki esnek uzatma çubuğu, etkili biçimde uç ve soketleri tornavida sapına bağlayabilen güçlü manyetik özelliği sayesinde çıkma düşme sorunu olmadan çalışma konforu sunar. Ulaşılması dar ve zor bölgelerdeki vidalama işlemlerinizi esneme, kıvrılabilme özelliği sayesinde kolaylaştırır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Özellikle iPhone, iPad ve MacBook, X-box ,Wii, Playstation gibi cihazların özel pentalobe (star-yıldız) vidalarının söküm işlemleri için tasarlanmıştır. Set dahilinde bulunan ekstra farklı uç seçenekleri sayesinde ise, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki onarımlarında da kullanılabilmektedir.

Taşıma Çantası

Küçük boyutlarıyla depolama sorunu olmayan yer kaplamayan şeffaf üst kapak ile şık bir tasarımı olan ABS’den mamul taşıma çantası deformasyonlara karşı dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür. Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler