Jakemy JM-6100 Bit Set 13 Parça

Ürün Açıklaması

K

aymayı engellemeye yarayan TPR ile kaplanmış plastik yüzeyleri ile konforlu bir kavrama sunan Jakemy Bit Set 13 Parça JM-6100, çalışmalarınızı kolaylaştırır. Gövde tasarımında bulunan buton sayesinde, aşamalı olarak tornavida dönüş istikameti sola veya sağa doğru ayarlanabilir tasarlanmıştır. Onarım seti hafif ve kompakt tasarımı ile, her an her yerde kullanabileceğiniz bir ürün olup, taşınabilir özelliği ile uygulamalarınızda kolaylık sağlamaktadır. Farklı ürün ve sektörlerde kullanabileceğiniz bitset, paslanmaz krom çelikten imal edilmiş, ısıya dayanıklı 12 farklı uç ile donatılmıştır.

Sağ- Sol

Gövde tasarımına dahil edilen buton ile aşamalı olarak tornavida dönüş istikametini sola veya sağa doğru ayarlayabilirsiniz.

Ergonomik

Onarım seti çok hafif ve cepte dahi taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 12 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü tornavida uçları gövde içerisinde taşıyabilmektedir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için HRC 50 sertliğe ve 52 ° santigrat sıcaklığa dayanıklı krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinası , kamera v.b. Çok farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler