Jakemy JM-S211 Yıldız Tornavida 100 mm

Ürün Açıklaması

S

-2 Çelikten üretilmiş metal aksamıyla uzun kullanım ömrüne sahip Jakemy JM-S211 Yıldız Tornavida aynı zamanda konforlu bir kavramaya sahiptir.

Yıldız tornavida kategorisinde yer alan Jakemy JM-S211 Profesyonel tornavidanın gövdesinde bulunan plastik, TPR’den üretilerek kavrama kabiliyeti sunulmuştur. 100 mm JM-S211 Tornavida avuç içi dizaynı ile konforlu bir kullanım sağlar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Jakemy JM-S211 Profesyonel Tornavida; ergonomik yapısıyla son derece konforlu bir kullanıma sahiptir.

S-2 Çelik

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Ev araç gereçlerinin tamiri, elektronik ürün montajı, mobilya montaj ve söküm işlemleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler