Jakemy JM-S204 Düz Tornavida 150 mm

Ürün Açıklaması

D

üz tornavida kategorisinde bulunan JM-S204 Düz Tornavida; 150 mm uzunluğundadır. S-2 Çelik‘ten tasarlanan metal aksamı ile daha uzun bir kullanım ömrü sunar.

Jakemy JM-S204 Düz Tornavida; onarım, tamir ve bakım çalışmalarında tercih edilmektedir. Profesyonel tornavidanın gövdesinde bulunan plastik, TPR‘den üretilerek ideal bir kavrama kabiliyeti sağlanmıştır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Jakemy JM-S204 Profesyonel Tornavida; ergonomik yapısıyla son derece konforlu bir kullanıma sahiptir.

S-2 Çelik

Uzun ömürlü kullanım için S-2 Çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Ev araç ve gereçleri tamiri, elektronik ürün montajı, mobilya montaj ve söküm işlemleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler