Jakemy JM-8155 Tornavida Seti 3+1

Ürün Açıklaması

C

ebinize taktığınızda Jakemy JM-8155 Tornavida Seti 3+1 normal bir kalem gibi görünür., Ancak sap bölümüne yerleştirilmiş 4 adet farklı uç sayesinde, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, optik ürünler, küçük ev aletleri gibi çok farklı elektronik ürünlerin bakım onarım işlemlerindeki en büyük yardımcınız haline gelecektir.

Bakım onarım gibi işlemleriniz esnasında kaymayı önleyen manyetik özellikteki tornavida uçlar sayesinde vidaların düşmesi engellenerek mukavemetli bir şekilde size kullanım kolaylığı sunar. Mükemmel kavrama özelliğine sahiptir. JM-8155 Tamir Seti üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde çok kullanışlı, uzun ömürlü ve güvenlidir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Cep Tipi

Onarım seti 24 gr ağırlığında, cepte taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 55 mm uzunluğunda çift taraflı 4 farklı uca sahiptir. Paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü 2 adet tornavida uç ile tasarlanmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için Krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Anti-Dropping

Tasarımındaki materyaller sayesinde düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, optik ürünler, küçük ev aletleri gibi çok farklı elektronik ürünlerin bakım ve onarım işlemlerindeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler