Jakemy JM-8154 Tornavida Seti 6 Parça

Ürün Açıklaması

O

zellikle model uçak, model helikopter onarımı için kullanılan Jakemy JM-8154 Tornavida 6 Parça Set; 6 farklı tornavida ucu sayesinde pek çok farklı üründe kullanılabilmektedir. Ergonomik yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunan tornavida sapı, oyuncak tamiri ve bakımı için de ideal bir üründür. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu onarım seti, onarım ve montaj uygulamalarınız en güvenilir yardımcınız olacak.

Tasarım

Konforlu, mükemmel bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için konturlu bir yapıda tasarlanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 5 farklı S-2 krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için S-2 paslanmaz tayvan çelik ile tasarlanarak üretilmiştir.

Uygulama Alanları

Model Uçak, model araba, cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerde kullanılmaktadır.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı sağlam ve uzun çalışma ömürüne sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler