Jakemy JM-8137 Stand-Off 1.5 Alüminyum Alaşım Tornavida

Ürün Açıklaması

S

2 çelik malzeme ile üretilmiş tornavida uçları ile uzun yıllar dayanıklılığını koruyabilen Jakemy JM-8137 Stand-Off 1.5 Alüminyum Alaşım Tornavida, oldukça fonksiyonel bir üründür. Tornavida sapı konturlu yapısıyla kolay ve rahat kavrama özelliğine sahiptir. Özellikle cep telefonu, pc, tablet v.b. cihazların bakım, tamir sökme ve vidalama işlemleriniz için ideal bir üründür.

360° Hareket

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için kafa kısmı 360° hareketli bir yapıda tasarlanmıştır.

Tasarım

Uzun ömürlü kullanım için nikel-krom alaşımlı çelik ile tasarlanmıştır.

Ergonomi

JM-8137 Stand-Off 1.5 Alüminyum Alaşım Profesyonel Tornavida; konturlu yapısıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, saat, gözlük gibi çok farklı sektör ürünlerindeki onarım ve bakım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler