Jakemy JM-6106 Tornavida Seti 43 Parça

Ürün Açıklaması

M

otorsiklet, bisiklet, araba vb. mekanik ürünlerin bakım ve onarımı söz konusu olduğunda en çok tercih edilen Jakemy JM-6106 43 Parça Tornavida Set, mobilya ve eşyalarınızın montaj, onarım ve söküm işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

Tornavida çeşitleri ve 43 farklı değiştirilebilir uç sayesinde birbirinden farklı pek çok sektör ve üründe kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli CR-V malzeme ile imal edilen onarım seti, deformasyonlara karşı oldukça dirençli ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 42 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlar ve ekstra torka sahip T Tip soketli tornavida sapı ile fonksiyonel bir onarım setidir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahip olan JM-6106 Tamir Seti; otomotiv, mobilya, beyaz eşya, mekanik ev aletleri, bisiklet gibi çok farklı ürünler ve sektörlerdeki bakım ve onarım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler