Jakemy JM-6105 Tornavida Seti 32 Parça

Ürün Açıklaması

B

isiklet, motorsiklet, araba gibi mekanik ürünlerin bakım ve onarımlarında kullanılmasının yanı sıra mobilya montaj ve söküm işlemlerinde de kullanılan Jakemy JM-6105 32 Parça Tornavida Set, kullanışlı ve çok fonksiyonlu bir üründür.

32 farklı değiştirilebilir uç ve tornavida çeşitleri sayesinde pek çok farklı sektör ve üründe kullanabilen tornavida seti yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. İmalat sürecinde kullanılan CR-V malzeme ile deformasyonlara karşı dayanıklılığı arttırılarak uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Onarım seti ihtiyacınızı, beklentinizin ötesinde bir performansla karşılayan bu ürün, uygulamalarda en büyük yardımcınız olacak.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 31 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlar ve ekstra torka sahip T Tip soketli tornavida sapı ile fonksiyonel bir onarım setidir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahip olan JM-6105 Tamir Seti; otomotiv, mobilya, beyaz eşya, mekanik ev aletleri, bisiklet gibi çok farklı ürünler ve sektörlerdeki bakım ve onarım işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler