Jakemy JM-P15 Takım Çantası 17 Parça Set

Ürün Açıklaması

J

M-P15 takım çantası, tel kablo kesme penseleri, tornavida, havya, cımbız, multimetre, kablo test aleti gibi bir çok el aleti barındırmaktadır. Pek çok farklı sektör ve üründe kullanabileceğiniz ürün çeşitleri, son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan Jakemy JM-P15 Takım Çantası, onarım ve bakım işlemleriniz için en ideal yardımcınız olacak.

Fonksiyonel

Set içerisine dahil edilen bir çok alet ve aparat sayesinde çok farklı ürünlerin bakım ve onarımlarında sorunsuz bir şekilde kullanılır kılınmıştır.

Ergonomik

Elektronik ürünlerin bakım ve onarımlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan ekipmanları ile son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Penseler

Set içerisinde bulunan HRC-45 sertliğe sahip karbon çelik ve nikel alaşım ile tasarlanan penseler; paslanma yüzey kaplaması ile deformasyonlara karşı direnci arttırılarak uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Portatif Taşınabilir

Set içeriğindeki çeşitliliğe rağmen küçük boyutları ile taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma ve yer kaplamayan bir yapıya sahiptir.

D-600

Esnek ve çizilmelere karşı dirençli D-600 kumaş ile tasarlanarak mukavemeti ve kullanım ömrü uzatılan yer kaplamayan çok kullanışlı taşıma çantasına sahiptir.

Uygulama Alanları

Elektronik ürün tamiri, ahşap hobi sanatları, cep telefon PC onarımları, telekomünikasyon ürünleri bakım ve onarımlarına kadar bir çok alanda kullanabileceğiniz mükemmel bir takım çantasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler