Jakemy JM-P14 Takım Çantası 14 Parça Set

Ürün Açıklaması

A

şınma direnci yüksek, esnek ve taşıması kolay 600D kumaş malzemeden üretilen Jakemy JM-P14 Takım Çantası maksimum performansa sahiptir. Hassas işçilik gerektiren uygulamalarınız için kullanabileceğiniz tamir seti, şık ve oldukça kaliteli takım çantası içerisindedir. JM-P14 bir çok farklı ürünün onarım ve bakımında kullanabileceğiniz el aletleri, lehimleme işlemleriniz için de ideal bir üründür.

Ergonomik

Boyutları ile taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma ve yer kaplamayan bir yapıya sahiptir.

S-2 Alaşım Bits

Estetik ön planda tutularak tasarlanan değiştirilebilir uçlar uzun ömür ve dayanıklılık için S-2 çelik ile tasarlanmıştır.

Fonksiyonel

Set içeriğinde bulunan yankeski, pense, kablo soyucu pense, şekillendirme ve sökme aletleri sayesinde model uçak, planör oyuncak gibi farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

D-600

Esnek ve çizilmelere karşı direncli D-600 kumaş ile tasarlanarak mukavemeti ve kullanım ömrü uzun taşıma çantasına sahiptir.

Uygulama Alanları

Lehimleme gerektirebilecek ürünlerdeki onarım ve tamir işleriniz için ideal bir onarım setidir.

Kalem Havya

Uzun bir kullanım ömrüne sahip, kalem havya tasarımında doğal mika PTC kullanılarak sıcaklık kapasitesi arttırılmış ve hızlı ısınması sağlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler