Jakemy JM-P13 Takım Çantası 56 Parça Set

Ürün Açıklaması

B

ir takım çantası içerisinde olmasını istediğiniz ürünlerden çok daha fazlasını barındıran JM-P13 tamir seti, pek çok sektör ve üründe kullanılabilmektedir. .
Profesyonel ev aletleri onarımları, model maket ürünleri imalatı ve onarımları için sıklıkla tercih edilen alet çantası pek çok elektronik ürünün tamir ve bakımında da kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Jakemy JM-P13 Takım Çantası 56 Parça Set ile onarım ve montaj işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Çalışma Pedi

Konforlu bir kullanım için set içeriğine dahil edilen manyetik çalışma pedi sayesinde en küçük bileşenler bile her zaman gözünüz önünde ve elinizin altındadır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Set içerisinde bulunan cımbızlar, emme kupaları, antistatik bileklik, 36 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçları, tornavida, cımbız ve şekillendiriciler gibi birçok alet ve aparat sayesinde fonksiyonel bir yapı ile tasarlanmıştır

CR-V

Bits uçlar; uzun ömürlü kullanım için ısı ya dayanıklı krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

D 600

Su geçirmez ve çizilmeye karşı dirençli D-600 kumaş ile tasarlanarak mukavemeti ve kullanım ömrü uzatılan taşıma çantasına sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi dijital ürünlerden, küçük ev aletleri, model uçak oyuncak gibi çok farklı elektronik ürünlerin bakım ve onarımlarının yanı sıra mobilya montajından, telekomünikasyon ürünlerine kadar bir çok sektör ve ürünlerdeki bakım ve onarımlarda kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler